MENU

Pro členy

EXKLUZIVNÍ INVESTICE PRO KAŽDÉHO

Jsme platforma vyhledávající projekty, kterým následně pomáháme s realizací a nabízíme je jako investiční příležitost různé aktivní investory. Náš spolek zaštiťují specialisté, kteří pomáhají připravit projekty pro rychlý růst. Do projektů může investovat každý s minimálním vkladem, a to i menší investoři občané, studenti i firmy.

PROČ SE STÁT ČLENEM A JAK SE ZAPOJIT

Každý chce investovat do opravdu zajímavého a výnosného projektu – jenže většinou je to pro drobného investora téměř nemožné, jelikož k těm nejlukrativnějším se dostanou jen velcí investoři, kteří mají celé týmy na vyhledávání takových projektu a armádu odborníků, kteří je případně umí dovést ke zdárné realizaci a ziskovosti.

Náš spolek nabízí možnost investovat do perspektivních projektů i běžným lidem a firmám anebo třeba i studentům. Jaké výhody konkrétně členství nabízí?

Neveřejné projekty s přidanou hodnotou

Potenciál zhodnocení vložené částky

Investice do více projektů s min. vkladem

Příprava projektů z členských příspěvků

Obchodní podíl ve vybraných projektech

Členství vám kromě toho otevírá dveře k široké síti našich kontaktů (vč. zahraničních). Dále získáte možnost aktivně se zapojit do běhu spolku a ovlivňovat jeho směřování. Kromě toho nabízíme i prostor k propagaci na našem webu a také odběr newsletteru.

INVESTOVAT U NÁS MŮŽE KAŽDÝ

Členové spolku mohou investovat do exkluzivních projektů, které pro ně připravují naši specialisté, a tak si můžou být jisti, že půjde jen o velmi perspektivní projekty.
Pro jaké investory jsou takové příležitosti vyloženě ideální?

Aktivní investoři

 • Alternativa běžných typů investic
 • Zisk v podobě dividend
 • Podílová účast na projektech s vysokou přidanou hodnotou
 • Možnost prodeje podílu spolku nebo ostatním investorům

Majitelé firem

 • Možnost investovat přebytečné finance do projektů, které by samy o sobě neměly sílu se realizovat
 • Majetek pro sebe nebo firmu
 • Investici i členský poplatek si lze dát do nákladů

Studentni

 • Za členský příspěvek možnost stát součástí investiční a odborné komunity
 • Zisk v podobě dividend
 • Účast na zajímavých projektech
 • Možnost prodeje podílu spolku nebo jiným investorům

Členský poplatek 2 999 Kč/rok

Pokud se vám naše vize líbí, budeme rádi i za zmínku u vašich známých.

A rozhodně se nebráníme ani spolupráci formou sponzoringu.

TIP: Nejen studentům nabízíme možnost zapojit se do běhu spolku jako dobrovolníci – dobrovolníci neplatí roční členství (mají jej zdarma). Podrobnosti najdete níže.

REGISTRACE ODBORNÍKŮ A OSOBNOSTÍ

Kromě investorů patří mezi naše členy i majitelé projektů, odborníci, kteří jim pomáhají, a rovněž osobnosti, kteří spolek zaštiťují navenek ve veřejné sféře. A v neposlední řadě dobrovolníci, kteří nám pomáhají s chodem spolku.

Pokud jste osobnost z akademické či kulturní sféry a chtěli byste nám pomoci se zviditelněním spolku, poprosíme vás o registraci zde (členství máte zdarma)

Pokud máte zájem stát se odborníkem působícím v našich specializovaných týmech, pak prosím pokračujte na registraci zde (členství máte zdarma)

Pokud byste se chtěli stát dobrovolníky a podílet se na běhu spolku nebo na našich projektech, zvolte registraci zde (dobrovolníci mají členství zdarma)

Pokud jste z řad vývojářů, vědců či inovátorů, kteří by rádi předložili svůj projekt ke zhodnocení, pomoci a zainvestování, využijte tento formulář

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Platba příspěvků je splatná jednou ročně, a to vždy ke dni, kdy jste se jako člen spolku zaregistrovali. Platbu je možné uhradit kartou anebo převodem na účet spolku číslo 2801966429/2010. Po registraci vám všechny podrobnosti zároveň zašleme do e-mailu.

Je možné nastavit si i automatické platby, kdy se po uplynutí roku platba provede sama, aniž byste ji museli zadávat znovu v online bankovnictví nebo v platební bráně.

NAŠE AKTIVITY A PROJEKTY

Zajímají vás detaily našich aktivit? Podívejte se na jejich přehled na stránce O spolku.

Projekty, kterým aktuálně pomáháme nebo je zatím chystáme, najdete na této stránce.

ZŮSTAŇTE V OBRAZE

Jsme na Facebooku, stačí nás tam jen začít sledovat. 

Členy o dění pravidelně informujeme newsletterem.

SPOLEK PRO VĚDU A VÝZKUM z.s. 

IČO: 09998446
Sídlo: Štěrková 261, 252 26 Kosoř

Kancelář: Bucharova č.p. 1314/8, 158 00 Praha 5, Stodůlky, 15.patro

© 2021 Spolek věda a výzkum